Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Z Naturą najlepiej

Witajcie !!!

Jakiś czas temu pisałyśmy w jednym z naszych wpisów na blogu o tym co robić jak się relaksować i jak umilić sobie życie w domu. W tym wpisie chcemy poruszyć temat natury i jak bardzo jest ona ważna w naszym życiu.

Dzisiaj wreszcie po ponad miesięcznym okresie ograniczenia możemy swobodnie pójść na spacer do lasu, do parku na plażę i cieszymy się jak dzieci z tego powodu. Mocniej niż kiedykolwiek wcześniej mamy wielką potrzebę przebywania z naturą z ludźmi i chcielibyśmy wrócić do naszego życia z przed miesiąca. Ten czas izolacji jeszcze bardziej uświadomił nam jak ważne jest być blisko natury i jak ważne jest dbanie o nią. Uświadomił mamy nadzieję nam wszystkim, że bez natury nie damy rady żyć.

Od lat staramy się żyć w zgodzie z naturą  wybierać produkty nie pakowane w plastik, używać swoich toreb na zakupy, które nosimy w torebce, w samochodzie  w pracy. Wspieramy  lokalnych dostawców od warzyw po artykuły gospodarstwa domowego.  Skupiamy się na tym już tyle lat i dopiero teraz widzimy światło w tunelu, że  może uda się  zminimalizować ten plastik, używać produkty w duchu zero waste, że więcej ludzi zacznie szanować przyrodę i uświadomi sobie jak wielki to skarb.

Świece Bee Eco są tworzone w duchu zero waste od samego początku istnienia firmy Bee Eco. To był najważniejszy cel naszego projektu.  Wypalasz świece zostaje ci dekiel i szklanka. Dekiel skrapiasz najlepiej naszym olejkiem eterycznym a szklankę wykorzystujesz jako lampion po włożeniu do niej tea lighta lub na domowe drobiazgi. Nasze olejki eteryczne pochodzą ze sprawiedliwych upraw gdzie rośliny rosną bez pestycydów a każdy pracownik jest sprawiedliwie wynagradzany za swoją pracę.  

 Nasze zapachy to czysta natura dzięki nim będziecie ją mieli we własnym domu.

Citrus Harmony to nasz flagowy zapach. Jest ulubieńcem naszych klientów, którzy wybierają go zarówno do domu jak i do pracy. Cytrusowy aromat  wprowadza wszystkich w dobry nastój,  dezynfekuje powietrze dzięki czemu jesteśmy bardziej efektywni podczas swoich obowiązków.  Citrus Harmony to mieszanka egzotycznej trawy cytrynowej z domieszką imbiru.

Orient to następny zapach,  który jest naszą autorską kompozycją zapachową wysokiej jakości olejków paczuli, piżma, imbiru i nuty kaszmiru. To absolutny Bestseller,  uwielbiany przez naszych klient  wprowadza w stan relaksu i dzięki niemu poczujecie się bardzo luksusowo.

Cała  nasza paleta zapachów świec jest  starannie dobrana tak aby świece pachniały delikatnie i naturalne. Diabeł tkwi w szczegółach dlatego róża pachnie jak dzika róża z ogrodu a wanilia jak prawdziwe lody waniliowe.

Natura zawsze nam pomoże dlatego dbajmy o nią i doceniajmy każdego dnia.  Kupujmy rzeczy naturalne bo to właśnie wpływa na naszą jakość życia i naszych dzieci.