Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Świece sojowe w Polsce

W tym miesiącu  postanowiłyśmy trochę opowiedzieć Wam o rynku świec sojowych w Polsce.

Dostajemy mnóstwo pytań Od Was czym kierować się przy zakupie świec sojowych. Obecnie na rynku pojawia się bardzo dużo nowych firm i nie do końca wiadomo, które są naprawdę dobre.

Najważniejsze elementy, które wpływają na stworzenie dobrej świecy, to:

– profesjonalna wiedza,

– produkcja w jakich warunkach zalewane są świece, nie mogą to być warunki domowe, w których nie da się kontrolować najważniejszych parametrów procesu,

– jakość wosku i olejków zapachowych,

– pomysł, zaangażowanie i pasja oczywiście 🙂

Jesteśmy firmą, która jako jedna z pierwszych zaczęła produkcję świec na naturalnych kompozycjach zapachowych i w duchu Zero Waste. Olejki, które dodajemy do świec są najwyższej jakości, kupujemy je bezpośrednio u producentów oraz u najlepszych dostawców na świecie.  Dzięki temu, że od początku stawiamy na jakość nasi klienci bardzo nas  wspierają doceniając naszą wiedzę i profesjonalizm.

Produkcja naszych świec odbywa się w małej pracowni gdzie zachowane są optymalne warunki potrzebne przy produkcji: odpowiednia temperatury otoczenia, temperatury wosku, wilgotność pomieszczenia. Obecnie ilość powstałych firm, które robią to w domowych warunkach jest zatrważająca ale czy oni wiedza jak naprawdę robi się świece?

Do przygotowania dobrej, nietoksycznej  świecy potrzebna jest duża wiedza, którą zdobyłyśmy na profesjonalnych szkoleniach. Nie wystarczy wlać olejku do wosku należy wiedzieć w jakich proporcjach zmieszać olejek z woskiem żeby świeca podczas spalania nie wydzielała  toksycznych związków.  Olejki muszą mieć również odpowiednie parametry chemiczne, do tego dochodzi również dobór odpowiednich knotów, które mogą powodować złe spalanie lub kopcenie się świec. Wiele świec podczas spalania kopci i dymi a to oznacza uwalnianie się substancji toksycznych. Czy taki produkt może być zdrowy?

 

Od początku idea ZERO WASTE była dla nas priorytetowa dlatego stworzyłyśmy taki produkt aby nic nie trzeba było wyrzucać do kosza. Szklankę można używać ponownie lub  oddać na targach gdzie się wystawiamy. Wprowadziłyśmy również system recyklingu: przy odesłaniu 5 sztuk zużytych szklanek po świecach przy kolejnym zamówieniu wysyłka jest gratis.  Dekiel po skropieniu go ulubionym olejkiem można używać jako element zapachowy w szafie lub samochodzie.  

Bee Eco produkty zostały stworzone dla świadomych klientów i cieszymy się, że jest ich coraz więcej.

Cały czas nasz zespół pracuje nad nowymi zapachami i możemy się pochwalić nowościami, które już są na stronie: Świeca Sojowa Mandarin, Orient i Love

Świeca Sojowa Mandarin: to kompozycje cytrusów z mandarynka i ziołami.

Świeca Sojowa Orient: mieszanka  paczuli z dodatkiem świeżych ziół dzięki, które wprowadzą Was w świat luksusu.  

Świeca Sojowa Love: to kompozycja wspierana przede wszystkim ziołami o łagodnych nutach ale to już musicie sprawdzić sami to po prostu zapach miłości.

Zapraszamy Was na stronę do spróbowania nowych zapachów.

Tworzymy również świece dla dużych, średnich i małych firm z logo firmy lub z hasłem przewodnim. Zapraszamy do kontaktu na adres: zapytaj@bee-eco.pl

 

 Celebrujcie Momenty to takie ważne!