Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Soja, a świece na bazie wosku sojowym to dwie różne historie

Jesteśmy firmą, która w głównej mierze zajmuje się produkcją świec sojowych i na tym skupiamy się nieprzerwanie od 2015 roku.  

Zaczynaliśmy od tworzenia świec na bazie olejków eterycznych ale z czasem rozbudowaliśmy nasz asortyment o kompozycje na bazie perfum oraz kompozycje zapachowe stworzone specjalnie pod naszą markę przez światowych mistrzów.

Nasze zapachy  są  przygotowywane z ogromną starannością  dlatego  każdy zapach jest unikatowy i niepowtarzalny.

Produkujemy świece sojowe  nie „na bazie wosku sojowego” bo to znaczy, że świece właśnie na takich bazach są już kompletnie innym produktem.

Świece na bazie wosków zawierają domieszki  różnych wosków i stearyn, które w takim połączeniu nie są już tak zdrowe na jakie są kreowane. My tego nie robimy, nasze świece Bee eco  są w 100 % z wosku sojowego i tym wygrywamy. Dlatego też nigdy nie pojawimy się w renomowanych drogeriach ponieważ z aktualną ceną wosku na świecie jest to po prostu niemożliwe. Chcemy dotrzeć do klienta  poprzez najwyższą jakość. Bee eco oznacza, że tworzymy produkt wegański, zero waste, biodegradowalny i nietoksyczny, to nasz cel i misja bo to w końcu zdrowa świeca.

Od samego początku istnienia  firmy zależało nam na stworzeniu najlepszego produktu dlatego nasz wosk sojowy kupujemy od firm, które produkują go z poszanowaniem dla odbiorcy i Matki Ziemi.

W ostatnich dniach do oferty naszego sklepu dołączył hydrolat lawendowy, który został stworzony specjalnie na naszych warunkach tak aby  lawenda nie traciła swoich wartości odżywczych. Robiona jest w specjalnych kadziach,  które nie  emitują żadnych toksycznych substancji, są to bardzo drogie pojemniki mosiężne, które powodują że  produkt  jest bardziej wydajny i mniej przetworzony.

Skupiamy  się  na najlepszych produktach tak aby utrzymywać najwyższą jakość.

Hydrolat Lawendowy Bee eco

 

Być sobą, być eco!

Żyj świadomie i wybieraj to, co dla Ciebie najlepsze.

 

#swiecesojowe #zapachdodomu #naturalne #wegańskie #zdrowe #nontoxic #kupujlokoalnia #celebrujmoment #wysokajakość #soja #privetlabel #idealnyprezent #dbamyokobiety #jesteśmykobietami #kobieta #love #home #nontoxic #3city #production #soycandle