Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Siła jest w Nas

Życie nas wszystkich zmieniło się 3 tyg.  temu  niezależnie od statusu finansowego, bytowego i poglądów politycznych. Dostało się nam wszystkim w Polsce i na całym świecie. Świat się zatrzymał, wszystkie nasze sfery życia wywróciły się do góry nogami. Musieliśmy się nauczyć pracy zdalnej, znaleźć w sobie pokłady cierpliwości dla naszych mężów, żon, partnerów i dzieci. Przeorganizować cały swój codzienny porządek. Po pierwszych tygodniach, w których cały czas śledziliśmy informacje o rozprzestrzeniającym się wirusie uświadomiliśmy sobie, że wirus  to nie jedyny problem jaki nas czeka. Największy kryzys dotknął i dotknie każdego z nas. Gdy to minie będziemy żyć w innej rzeczywistości ale czy gorszej?

W tym wpisie chcę poruszyć temat natury i nadziei i dobrej stronie tego świata. Musimy być świadomi tego co jemy, jakich produktów używamy w gospodarstwie domowym i jak one wpływają na nasze życie.  Wybory dnia codziennego zależą tylko od Nas samych. Wspierając swoich lokalnych, polskich producentów i przedsiębiorców mamy szansę na wyjście z kryzysu. Liczymy na pomoc każdego z Was bo to w Nas jest siła. Jako producent świec sojowych również borykamy się z problemami dlatego zachęcamy Was do zakupu zdrowych świec na bazie naturalnych kompozycji. Może to być pomysł na świąteczny prezent dla rodziny lub naszych przyjaciół. Wieczór w świetle świec z delikatnymi zapachami to idealny relaks.

Chcę wierzyć, że to wszystko się skończy i nie będziemy mogli po tym wszystkim żyć jak wolni ludzi. Mam nadzieję, że trudna sytuacja gospodarcza w jakiej się znaleźliśmy jest przejściowa i wraz z zakończeniem pandemii szybko się poprawi i wyjdziemy z tego momentu naszego życia mocniejsi.

WSPIERAJĄC NAS PRZYCZYNIASZ SIĘ DO TEGO ŻE BĘDZIEMY NADAL PRODUKOWAĆ ŚWIECE 

Bee Eco.