Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Recykling  a Bee Eco Świece Sojowe.

Tak możemy się tym chwalić że jesteśmy z ideą recyklingu, zero waste od samego początku do końca.

Świece Sojowe firmy Bee Eco zostały stworzone z myślą o naszej planecie aby ją chronić a tym samym chronić nas samych.

Dziś świat jest pełen zanieczyszczeń i niepotrzebnych odpadów i tylko nasze wybory, dobre wybory mogą pomóc planecie Ziemi.

A przecież to wszystko zależy od nas jak będziemy segregować odpady, co będziemy kupować zarówno w sklepach internetowych  i stacjonarnych.

Tak wiem, że te produkty z recyklingu są często  droższe ale w dłuższej perspektywie te lepsze wybory wrócą  do nas np. woda w szklanej butelce jest zdrowsza czyli wpływamy bezpośrednio na swoje zdrowie.  czyli pijesz zdrowszy produkt, a szkło segregujesz do śmieci szklanych.

 Absolutnie jest tak samo ze świecami Bee Eco:

Kupując nasz produkt, wypalasz go do końca, pojemnik szklany wykorzystujesz lub oddajesz do sklepu w którym kupiłaś /łeś świece i dostajesz 1 tea light gratis.

Dekiel drewniany możesz pokropić swoim ulubionym olejkiem eterycznym Bee Eco np.:  Naturalna lawenda- olejek lawendowy wkładasz do szafy albo do samochodu jako nośnik zapachowy. To jest  prawdziwy smak aromaterapii jadąc samochodem czy otwierając swoją szafę.

Pudełko jest papierowe a  użyte wodne farby którymi jest pomalowane pudełko nie zawierają formaldehydów co jest dla nas i dla środowiska dużo zdrowsze.

Świece Bee Eco zostały stworzone na bazie najwyższych jakościowych produktach, są produktem wegańskim, biodegradowalnym i naturalnym.

Starannie dobrane olejki tworzą idealne kompozycje zapachowe tak aby móc się rozkoszować świecą  Bee Eco, która pali się o 50% dłużej niż parafina, jest wegańska, biodegradowalna, jest w cyklu recyklingu i duchu zero waste no i oczywiście jest wyprodukowana przez polskiego producenta #wspierajlokalnybiznes.

Dbając o naszą Ziemię dbasz o Siebie.