Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Bee-ecco święta zmn-20

Prezent inny niż wino czy czekoladki

Upominki Bożonarodzeniowe dla pracowników i kontrahentów stały się istotnym element, który pozytywnie wpływa na wspólne relacje. Dobranie odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie nie chcemy przecie żeby nasz prezent został wrzucony w kąt szafy. Wino czy słodycze to oczywiście klasyka ale trochę już trąca myszką dlatego warto do takiego prezentu dodać coś co nasz pracownik lub kontrahent z przyjemnością postawi na biurku lub w swoim salonie.

Personalizowane świece sojowe i dyfuzory zapachowe stały się doskonałym rozwiązaniem prezentowym zarazem eleganckim jak i wyróżniającym się na tle innych pomysłów. Dodatkowo wpisują się w ekologiczny trend a takich prezentów coraz częściej oczekują kontrahencie biznesowi.

Dzięki opcji personalizacji oraz estetycznej formie nasze świece i dyfuzory stanowią niezwykły prezent. Zapach to ważny element świąt. Aby podkreślić świąteczny charakter prezentu posiadamy bogaty wybór zapachów zimowych jak Winter Time, Christmas Time, Deep Forest, Mandarin, Mystic czy klasyczną Wanilię.  

Świąteczny klimat w naszych domach tworzą również a może przede wszystkim kolory dlatego w naszej ofercie świec znajdziecie klasyczną czerwień, złoto ale również kolor kremowy i czarny.

W przygotowaniu prezentu bardzo ważną rolę odgrywa opakowanie dlatego jesteśmy wstanie stworzyć wyjątkowe opakowanie i zaprojektować szatę graficzną.

Wybierając nasze świece i dyfuzory na prezent Wasz klient lub pracownik otrzyma nietuzinkowy prezent, który stanie się ważnym akcentem domowego wystroju. Stworzycie świąteczny klimat za pomocą świątecznej kolorystyki, świątecznych zapachów i nastroju jaki tworzy paląca się świeca.

Bee Eco