Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

Oryginalność czy tworzenie własnego stylu świec sojowych

Czy nie ma już firm, które potrafią wymyśleć coś oryginalnego i niepowtarzalnego?

Postanowiłam poruszyć dzisiaj taki temat, który nurtuje mnie już o dłuższego czasu.

Od początku istnienia firmy obserwujemy wzrost liczby firm produkujących świece sojowe czy świece naturalne co jest oczywiście naturalnym trendem. Świece naturalne stały się popularne, modne, jest też większa świadomość jak bardzo niezdrowe są świece z parafiny

Siedem lat temu tworząc nasze świece Bee eco zrobiłyśmy porządny przegląd trendów na świece, odwiedzałyśmy największe zagraniczne targi ekologiczne dzięki czemu stworzyłyśmy produkt wyjątkowy z naszymi prawdziwie autorskimi zapachami. W naszej kolekcji zapachów znajdziecie aromaty niepowtarzalne. Wygląd naszych świec to owoc wielu spotkań gdzie odbywały się wielogodzinne burze mózgu naszego zespołu. Dlatego dzisiaj jesteśmy w 100% pewni, że nasz produkt jest dopracowany w każdym szczególe i co najważniejsze NIEPOWTARZALNY.

Dzisiaj niestety obserwuje, że niektóre konkurencyjne firmy idą na skróty. Niektórym nie chce się wymyślić niczego oryginalnego, kopiują pomysły, etykiety, cytują podobne hasła, nawet używają tych samych nazw zapachów. Dlatego rynek zalany jest „podobnymi” świecami z „podobnym” wyglądem.

No właśnie ale to jest tylko podobne. Często możemy spotkać się również ze świecami „na bazie wosku sojowego” o czym już pisałyśmy KLIK, są to świece gdzie wosk sojowy jest najczęściej mieszany z parafiną.

Przykro jest to obserwować jak „psuty” jest rynek przez działania nie fair.

Pamiętajcie w Bee Eco kupicie świece wykonane w  100%  z wosku sojowego z niepowtarzalnymi zapachami, do których same układałyśmy receptury. Polecamy Wam:

Świeca Sojowa Summer Vibes- prawdziwy sztos na teraz świeży zapach przełamany słodko-cytrusową nutą.

Świeca Sojowa Lemongrass– zapach do tej świecy kupujemy bezpośrednio o producenta w Indonezji, zapach jest niesamowity połączony z nutą imbirową Prawdziwa bomba świeżości a teraz jest w promocyjnej cenie KLIK

Świeca Sojowa Basil- zapach od pierwszego aromatu, jest zachwycający!

Świeca Sojowa Love- mieszanka lawendy z nutami owocowymi. Prawdziwy zapach emanujący ciepłem i nadzieją.

Świeca Sojowa Wild Orange- to zawsze jest dla nas zapach nagrzanego słońcem powietrza w którym czuć śródziemnomorski klimat.

Świeca Sojowa Lavender fani lawendy nie przejdą obojętnie przy tym zapachu!

Świeca Sojowa Winter Time lubisz zapach rozgrzewającego cynamonu i pomarańczy? Gwarantuję, że jest to zapach w którym się zakochasz.

 

Zapraszamy po PRAWDZIWE, NATURALNE i NIPOWTARZALNE Świece Sojowe do naszego sklepu online www.bee-eco.pl

 

Bee Eco

 #świece #świecesojowe  #świecezapachowe #soycandele #candles #świeceozdobne #zapachdodomu #wiosna #spring #dom#naturalnezapachy #rodzina #familly #relaks #miłość #love #homesweethome #fresh #wildorange #juicyfruits #summervibes #love #lavender #aromat #eco #beeecopl #polskieprodukty #wspierajlokalnie  #celebrujmoment #facebook #instaday #weganskie #trafionyprezent #oryginał #3city #gdynia #kupujlokalnie