Bee eco

Dostawa paczkomatem GRATIS dla zakupów powyżej 150 zł

DSC05472

Balans i równowaga w życiu

W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani negatywnymi informacjami każdego dnia. Ciężko jest czasem mieć pozytywną energię i nastawienie do ludzi.

Jednak najważniejsze to znaleźć w życiu swój osobisty balans. Cieszyć się tym co mamy na daną chwilę. Tak teraz musi być. Nie możemy się spinać z naszymi pragnieniami i marzeniami bo w taki sposób będziemy je od siebie odpychać. Nie możemy poddawać się frustracji i rezygnacji. Na wszystko w naszym życiu znajdzie się miejsce i czas. Nie możesz w tym roku pojechać na wymarzone wakacje? Pojedziesz w przyszłym a teraz rozejrzyj się wokół siebie na pewno znajdziesz miejsca piękne i do tej pory być może nie odkryte.

Boisz się o swoją pracę? Obecnie strach towarzyszy nam wszystkim czy to osobom na etacie czy prowadzącym własną firmę. Na pewne sytuacje nie mamy wpływu zamiast codziennie zamartwiać się rób najlepiej to co umiesz i szukać  balansu miedzy obowiązkami a rodziną. Masz dzieci, partnera dom, przyjaciół masz na kim się oprzeć i do czego wracać i to jest najważniejsze nigdy o tym nie zapominaj.

Trzeba być obecnym tu i teraz. Działać. Iść do przodu. Róbmy to, co kochamy. Wsłuchajmy się w rytm naszego serca i zaufajmy swojej intuicji. A być może doprowadzi nas do pięknych momentów w życiu. Cieszmy się w życiu drobiazgami, bo jak ostatnie wydarzenia nam pokazały mogą to być wielkie chwile. Cieszmy się słońcem i latem, które trwa. Dojrzałymi soczystymi owocami i ciepłymi nocami.

Ważnym zmysłem dla człowieka jest zapach dlatego w naszych olejkach eterycznych zamknęłyśmy zapach soczystej pomarańczy, lawendy, orzeźwiającej limonki lub trawy cytrynowej. Wystarczy kilka kropel olejku eterycznego dodać do dyfuzora, skropić nim pościel a zapachy lata będziecie mieli przez całą jesień i zimę.

Bee Eco

#promocja #zakup #świece #candle #soycandle #olejki #eteryczne #essentaloils #mydlo #gratis #shoponline #zakupyonline #onlineshop #wspierajlokalnybiznes #wspierajlokalnie #high #quality #wysokajakosc #lokalnie #jakość #weganskie #produktyzdrowe #zerowaste #nongmo