do kasy suma: 0,00 zł
Kilka propozycji na #lockdown
Kilka propozycji na lock down

Czas w jakim się znaleźliśmy nie jest łatwy i wszystkim nam brakuje dawnej normalności. Zdarzają nam się dni z czarnymi myślami dlatego bardzo ważne jest aby wzmocnić swoje ciało działać na swoje zmysły dzięki czemu wzmocnimy swoją „głowę” i zachowamy równowagę

czytaj całość »
Balans i równowaga w życiu
Balans i równowaga w życiu

W dzisiejszych czasach jesteśmy bomabrdowani negatywnymi informacjami każdego dnia. Ciężko jest czasem mieć pozytywną energię i nastawienie do ludzi.

#justkeepliving

czytaj całość »
Zatrzymaj się i znajdź czas dla siebie
Zatrzymaj się i znajdź czas dla siebie

Zatrzymaj się i znajdź czas dla siebie

jesteśmy zabiegani, zapracowani wciąż się gdzieś spieszymy. Z jednej strony życie SLOW jest teraz w modzie z  drugiej strony niewiele z nas wie jak to zrobić. Żyjemy pod presją ciągłych oczekiwań przez co jesteśmy coraz bardziej zestresowani.

Tłumaczymy sobie, że takie czasy, że wszyscy tak mają. Nasze ciało niestety wystawi nam rachunek jeśli nie zaczniemy o nie dbać. Sztywność karku, bóle głowy, napięcia mięśniowe częste wzdychanie czyli tzw. hiperwentylacja ( oddychanie górną częścią klatki piersiowej) to pierwsze symptomy.  I nie chodzi o to żeby wywrócić swoje życie do góry nogami rzucić pracę, wyprowadzić się w Bieszczady czy być na 100% Slow. Wystarczy codziennie znaleźć chwilę dla siebie i na regenerację swojego ciała i głowy.

Musimy nauczyć się wyciszenia, sztuki relaksu. Sztuka relaksu polega na stopniowym odpuszczaniu napięcia ciała i umysłu.

czytaj całość »
Siła jest w Nas
Siła Jest w Nas

Życie nas wszystkich zmieniło się 3 tyg.  temu  niezależnie od statusu finansowego, bytowego i poglądów politycznych. Dostało się nam wszystkim w Polsce i na całym świecie. Świat się zatrzymał, wszystkie nasze sfery życia wywróciły się do góry nogami. Musieliśmy się nauczyć pracy zdalnej, znaleźć w sobie pokłady cierpliwości dla naszych mężów, żon, partnerów i dzieci. Przeorganizować cały swój codzienny porządek. Po pierwszych tygodniach, w których cały czas śledziliśmy informacje o rozprzestrzeniającym się wirusie uświadomiliśmy sobie, że wirus  to nie jedyny problem jaki nas czeka. Największy kryzys dotknął i dotknie każdego z nas. Gdy to minie będziemy żyć w innej rzeczywistości ale czy gorszej?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl