do kasy suma: 0,00 zł
Nuty zapachowe
Nuty zapachowe

Składnikiem każdego zapachu są tzw. nuty zapachowe stworzone z najróżniejszych olejków zapachowych pochodzenia roślinnego. Zapachy rozwijają się w różnym tempie, jedne ulatniają się szybciej a inne o wiele dłużej. Aby można było odróżnić, które zapachy są dominujące w danych kompozycjach olejki zawsze komponowane są w trzy podstawowe grupy, tak zwane nuty zapachowe. Każda nuta zapachowa ma swoją intensywność, a każde olejki zapachowe, które są częścią danej kompozycji są odpowiednio dawkowane i komponowane i tak to robimy w naszych świecach sojowych.

Zapachy wyczuwalne w początkowej fazie tj. zaraz przy pierwszym powąchaniu czy rozpaleniu świecy  będą przyporządkowane do nuty głowy, nuty serca to te zapachy, które po dłuższej chwili zaczną być wyczuwalne dla zmysłów a towarzyszyć jej będą nuty bazy, które są jakby tłem dla reszty.

Nuty Głowy

To góra zapachowa czyli substancje lotne, które najszybciej poczujemy. Jest to pierwszy zapach jaki się czuje np. olejki cytrusowe- Świeca Sojowa Aloe Vera i lawenda. Jest to zapach najbardziej świeży i lekki.

Nuta serca

To są zapachy tzw. środki zapachowe które tworzą olejki korzenne i kwiatowe – Świeca Sojowa Frangipani. Rozwijają się w pełni po kilkunastu minutach po rozpaleniu świecy i scalają wszystkie zapachy tworząc pełny bukiet zapachowy.

Nuta bazy

to tzw. dół zapachowy dzięki czemu zapach będziemy czuć, są podstawowym tłem zapachu. Otrzymuje się je z ekstrakcji żywic drzew orientalnych  np. tony leśne np. w Świecy Sojowej Deep Forest albo są to olejki z drzewa sandałowego, ambry jak w Świecy Sojowej Bondi Beach czy paczuli. Sprawiają, że aromat nabiera trwałości i pełnego bukietu. Te zapachy poczujecie na samym końcu, będą kwintesencja całego bukietu zapachowego w świecy sojowej.

 

Bee eco

#świece #zapach #scented #essentialoils #candles #dom #relaks #nutyzapachowe #flowers #home #summer #fresh #smile #gdynia #sopot #gdańsk #candledesign #deepforest #aloevera #Bondibeach #Frangipani #wildorange #zapachdodomu #naturalnyzapach #celebrujmoment #beeecopl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl