do kasy suma: 0,00 zł
Świece. Skład ma znaczenie dla zdrowia.
Świece. Skład ma znaczenie dla zdrowia.

Od ponad 8 lat robimy świece i stwierdzam coraz bardziej, że rodzaj świecy ma znaczenie dla naszego zdrowia, atmosfery domu, aury i nawet energii wokół nas.

Większość z nas kobiet pali świece w domu czy nawet w biurze a dlaczego? To prosta odpowiedź bo chcemy czuć przyjemny zapach i mieć dobry nastrój wokół siebie w dobie dzisiejszych czasów pandemicznych to naprawdę zbawienne. Nie chcemy czuć się źle i otrzymywać cały czas złe wiadomości. Chcemy czuć się dobrze i nastrajać się pozytywnie.

Dlatego teraz znowu potwierdza się nasze hasło przewodnie od samego początku istnienia firmy #celebrujmomenty cieszmy się każdą chwilą. Życie jest stanowczo za krótkie.

Ostatnio wiele kobiet mnie pyta dlaczego świeca sojowa jest tak dobra? Sprawa jest jasna, świeca sojowa jest udoskonaloną świecą wszech czasów z wielu powodów: jest wegańska, nie toksyczna, biodegradowalna, nie kopci, nie alergizuje.

Sama jestem bardzo dużym alergikiem praktycznie na wszystko co jest przetworzone, dlatego nie mogłam palić świec z parafiny ponieważ miałam odczyny alergiczne od razu robiłam się czerwona na twarzy, wręcz dusiłam się, dostawałam ataku kaszlu i musiałam wietrzyć pokój.  Zaczęłam interesować się tematem zdrowszych świec i już od 10 lat palę wyłącznie świece sojowe. Mój ulubiony zapach świec Bee eco to Świeca Sojowa Orient, delikatna, zmysłowa w pełni naturalny zapach patchuoli KLIK

Dlatego z całego serca polecam właśnie nasze produkty a nie parafinę, która może jest i tańsza ale jest jak mały samochodzik rozpalony w naszym domu co wpływa bardzo na nasz układ oddechowy.

To również idealny zdrowy prezent dla bliskiej osoby.

Kreujemy zdrowy lepszy świat każdy z nas może zacząć od dziś.

 

Polecam wasz mój wywiad jaki udzieliłam dla portalu trójmiejskiego właśnie o tym jakie świece wybierać.

https://m.trojmiasto.pl/dom/Jak-wybierac-swiece-n154659.html

 

a tutaj możecie zostawić swoje opinie na temat naszych świec 

https://m.trojmiasto.pl/news/opinie/0/Jak-wybierac-swiece-n154659.html

 

 

Małgosia 

 

 #idealnyprezent #zapachdodomu #naturalneświece #świeca #energia #dom #home #eco #naturalnepiekno #uśmiech #facebook #instagram #decor #zdrowywybór #celebrujmomenty #światło #energia #positivevibes #kobieta #zdrowie #rodzina #wbór #dłuższespalanie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl