do kasy suma: 0,00 zł
Siła jest w Nas
Siła Jest w Nas

Życie nas wszystkich zmieniło się 3 tyg.  temu  niezależnie od statusu finansowego, bytowego i poglądów politycznych. Dostało się nam wszystkim w Polsce i na całym świecie. Świat się zatrzymał, wszystkie nasze sfery życia wywróciły się do góry nogami. Musieliśmy się nauczyć pracy zdalnej, znaleźć w sobie pokłady cierpliwości dla naszych mężów, żon, partnerów i dzieci. Przeorganizować cały swój codzienny porządek. Po pierwszych tygodniach, w których cały czas śledziliśmy informacje o rozprzestrzeniającym się wirusie uświadomiliśmy sobie, że wirus  to nie jedyny problem jaki nas czeka. Największy kryzys dotknął i dotknie każdego z nas. Gdy to minie będziemy żyć w innej rzeczywistości ale czy gorszej?

W tym wpisie chcę poruszyć temat natury i nadziei i dobrej stronie tego świata. Musimy być świadomi tego co jemy, jakich produktów używamy w gospodarstwie domowym i jak one wpływają na nasze życie.  Wybory dnia codziennego zależą tylko od Nas samych. Wspierając swoich lokalnych, polskich producentów i przedsiębiorców mamy szansę na wyjście z kryzysu. Liczymy na pomoc każdego z Was bo to w Nas jest siła. Jako producent świec sojowych również borykamy się z problemami dlatego zachęcamy Was do zakupu zdrowych świec na bazie naturalnych kompozycji. Może to być pomysł na świąteczny prezent dla rodziny lub naszych przyjaciół. Wieczór w świetle świec z delikatnymi zapachami to idealny relaks.

Chcę wierzyć, że to wszystko się skończy i nie będziemy mogli po tym wszystkim żyć jak wolni ludzi. Mam nadzieję, że trudna sytuacja gospodarcza w jakiej się znaleźliśmy jest przejściowa i wraz z zakończeniem pandemii szybko się poprawi i wyjdziemy z tego momentu naszego życia mocniejsi.


Obecnie mamy ceny promocyjne dla czterech kompozycji zapachowych:
Świeca Sojowa Juicy Fruits 50 zł
Świeca Sojowa Citrus Harmony 50 zł
Świeca Sojowa Rose Garden 50 zł
Świeca Sojowa Wanilia 50 zł

WSPIERAJĄC NAS PRZYCZYNIASZ SIĘ DO TEGO ŻE BĘDZIEMY NADAL PRODUKOWAĆ ŚWIECE Bee Eco.

Nadzieja

Małgosia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl